Ādas pievilkšana un atjaunošana ar mioliftingu

Kosmetoloģijā ir daudz dažādu metožu, kas labvēlīgi ietekmē cilvēka ķermeni. Tostarp mioliftings ir unikāla tehnika, kas ļauj atjaunot ādas tonusu, atbrīvoties no grumbām un būtiski samazināt apelsīna mizas (celulīta) ietekmi uz ķermeņa problēmzonām. Parunāsim par to, kas ir šī procedūra, kādi ir tās darbības pamatprincipi un kādus rezultātus var sasniegt ar tās palīdzību.

Indikācijas par

Mioliftings ir patiesi daudzpusīga tehnika. Tās lietošana pozitīvi ietekmē gandrīz visu cilvēka ķermeni. Speciālistu pārskatos par šādu procedūru ir informācija, ka tā ir paredzēta:

  • ar vecumu saistītas ādas deformācijas, nokarenu zonu veidošanās, peldoša sejas kontūra;
  • celulīts uz augšstilbiem un sēžamvietām;
  • krūšu tonusa zudums (un profilaksei);
  • pinnes un pūtītes, kā arī pēdas pēc tām;
  • sejas un atsevišķu ķermeņa daļu pietūkums;
  • paaugstināts sausums vai taukaina āda;
  • ar vecumu saistīta pigmentācija.

Pirmkārt, tehnika tiek izmantota, lai atjaunotu un koriģētu sejas ādu.

Kā notiek procedūra

Kā mioliftings atrisina tik nozīmīgu problēmu loku? Darbības pamatprincips ir balstīts uz elektriskās strāvas iedarbību. Impulsi, kas tiek sūtīti caur īpašiem elektrodiem, ietekmē muskuļu nervu galus, liekot tiem aktīvāk sarauties. Tas nodrošina nepieciešamo tonusu un līdz ar to arī ādas atjaunošanos.

mioliftinga procedūra atjaunošanai foto 1

Cita starpā mioliftings stimulē limfas kustību, kolagēna ražošanu, novājinātu šūnu atjaunošanos un ātrāku atjaunošanos, kā arī ādas audu piesātināšanu ar nepieciešamo skābekli un uzkrāto toksīnu un dažādu toksīnu izvadīšanu no organisma. . Procedūru gaita nodrošina visdelikātāko ietekmi uz problēmzonu.

Galvenie procedūras posmi

Noskaidrosim, kā tieši tiek veikta mioliftings. Pati procedūra ir nesāpīga, pacientu atsauksmes apstiprina šo faktu, iedarbības procesā ir jūtams tikai neliels siltums.

Lai sasniegtu vēlamo rezultātu, ieteicams veikt apmēram 10 procedūru kursu. Precīzu pasākumu skaitu katram konkrētajam klientam var noteikt tikai speciālists, veicot klātienes pārbaudi un nosakot esošās problēmas sarežģītību.

Pirms procedūras āda tiek apstrādāta ar īpašu sastāvu, kas atvieglo elektrisko impulsu iekļūšanu ādas dziļumos. Turklāt tas satur daudz noderīgu komponentu, tostarp kolagēnu, skābekli un visu veidu vitamīnus.

Pēc problemātiskās ādas vietas apstrādes sākas galvenais posms. Mioliftings tiek veikts, izmantojot īpašu ierīci, kurai ir divas galvenās darba funkcijas, no kurām viena ir automātiska, bet otra ir manuāla. Precīzākai darbībai ierīce ir aprīkota ar vairākiem papildu iestatījumiem, kuru pielāgošana palīdz izveidot individuālu darbības veidu problēmai.

Elektrods tiek novietots uz muskuļa, kas atrodas problēmzonā, un sāk izstarot noteikta stipruma impulsus. Ietekme tiek veikta uz dermas virspusējiem un dziļajiem slāņiem, kas nodrošina ilgstošu un pamanāmu efektu, ko var novērtēt aptuveni 2 nedēļas pēc pirmās sesijas.

mioliftinga procedūra atjaunošanai foto 2

Pēc mioliftinga nav rehabilitācijas perioda. Pacienti var nekavējoties pamest klīniku un atgriezties ikdienas dzīvē. Vienīgā iespējamā nesenās sesijas pazīme ir neliels ādas apsārtums, kas ir pakļauts tās augstajai jutībai.

Kontrindikācijas

Dažos gadījumos mioliftings ir kontrindicēts. Pirms sesijas noteikti konsultējieties ar speciālistu, lai noteiktu, cik iespējams šī tehnika ir īpaši piemērota jums. Procedūras aizliegums parasti tiek noteikts, ja:

  • grūtniecība un zīdīšanas periods;
  • nervu traucējumi un garīgās slimības;
  • iekaisuma un strutojoši procesi uz ādas virsmas ārstēšanai paredzētajā zonā;
  • sirds un asinsvadu sistēmas slimības;
  • onkoloģija;
  • zelta pavedienu klātbūtne ādā;
  • iegulto elektrokardiostimulatoru un citu līdzīga efekta ierīču klātbūtne.

Mioliftings ir drošs un efektīvs veids, kā palielināt ādas elastību un novērst dažādas ar vecumu saistītas izmaiņas. Procedūra ietver ietekmi uz sejas vai ķermeņa problēmzonu ar elektrisku impulsu, ko izstaro īpašs elektrods. Šāda enerģija iedarbojas uz nervu galiem un stimulē iekšējo atjaunošanās un reģenerācijas procesu sākšanos.